با حضور استاندار خوزستان و مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری؛

افتتاح چند طرح مهم در پتروشیمی مسجد سلیمان/ پروژه گاز ورودی به بهره برداری رسید

افتتاح چند طرح مهم در پتروشیمی مسجد سلیمان/ پروژه گاز ورودی به بهره برداری رسید
ظهر امروز (جمعه) با حضور استاندار خوزستان و مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری چند طرح مهم در پتروشیمی مسجد سلیمان از جمله پروژه آب و گاز ورودی به این مجتمع اقتصادی به بهره برداری رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، دکتر اکبر افتخاری ضمن بازدید از بخش های مختلف مجتمع پتروشیمی مسجد سلیمان در خوزستان و در جریان افتتاح پروژه گازرسانی به این مجتمع پتروشیمی گفت: این پروژه یکی از بزرگترین و مهم ترین طرح های پتروشیمی درجنوب کشور است که با هدف تولید اوره آمونیاک ایجاد شده و مراحل پایانی خود را طی می کند.

افتخاری اظهار داشت: امروز به لطف خدا و همت شبانه روزی و خستگی ناپذیر تلاش گران این عرصه، شاهد انتقال آب و گاز به پتروشیمی مسجدسلیمان هستیم.

وی افزود: انتقال آب و گاز به این مجتمع از جهت اثرگذاری و نقش آفرینی در جریان تولید و فرآیندهای مرتبط با آن بسیار حیاتی بود که خوشبختانه هم اکنون بیش از ۹۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی ادامه داد: بخش های جزئی از چند واحد مثل واحد آزمایشگاهی باقیمانده که با کمک مدیران و کارکنان و کارگران این مجتمع پتروشیمی بزودی شاهد کامل شدن و افتتاح کارخانه تولید اوره و آمونیاک باشیم.

وی ابراز امیدواری کرد: با کامل شدن و افتتاح کارخانه، شاهد آثار مثبت آن در چرخه تولید صنعتی کشور خواهیم بود.
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ۲۰:۰۲
تعداد بازدید : ۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید